Długi beżowy płaszcz, beżowy sweterek i czarne spodnie – Jestem Kasia

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, można więc sobie pozwolić na nieco lżejszy strój. Niestety wieczory i poranki w dalszym ciągu są mroźne. Kasia z bloga Jestem Kasia na taką oto porę przygotowała swoją propozycję w ‚wielbłądzim’ kolorze. Długi beżowy płaszcz w połączeniu z również beżowym kaszmirowym sweterkiem oraz czarne spodnie, czarne trampki Vans i dodatkowo czarna torebka świetnie ze sobą komponują.

Na pochmurne dni sprawdza się idealnie, chodź oczywiście wszyscy wyczekujemy momentu aż będzie można zostawić wszystkie płaszcze w szafie!

0
biała koszulka z kotek jestem kasia

Biała koszulka Momu Warsaw z kotem – Jestem Kasia

Leniwa niedziela? TAK, stanowcze TAK! Szczególnie gdy za oknem mróz i nie chce nam się wstawać z łóżka. Raz w tygodniu można sobie zrobić luźniejszy dzień. W końcu nie codziennie trzeba wyglądać jak gwiazda serialu „Na Wspólnej”.

Kasia jako zagorzała kociara na swoją leniwą niedzielę wybrała białą koszulkę z wyhaftowanym kotkiem marki Momu Warsaw  i luźne szare spodnie. Jak widać idealnie nadają się na chill przy kubku ulubionej kawy.

A Wy jak lubicie spędzać takie dni? 🙂

2

Zimowa stylizacja Black & Green – Jestem Kasia

Zimą czę­sto dopada nas sza­rość. Godzinę sto­imy przed lustrem i nie wiemy co mamy wło­żyć. Chcemy się czuć tym dobrze i ład­nie wyglą­dać. Wtedy od razu podwyż­sza się samo­ak­cep­ta­cja. Zapo­mnia­łam jesz­cze wspo­mnieć o maki­jażu, który spra­wia nam kło­pot – kiedy nie mamy sty­lizacji. Musimy prze­cież sobie z tym pora­dzić? Dla kobiety ni­gdy nie ma rze­czy nie­moż­li­wych.
Kasia pora­dziła sobie dosko­nale z takim pro­ble­mem. I to ona pomoże go roz­wią­zać. A raczej będzie inspi­ra­cją. Spójrz na poniż­sze zdję­cie. Co w pierw­szej kolej­no­ści przy­kuło Twoją uwagę? Prze­waża tutaj czerń, którą więk­szość lubi jesie­nią. Swe­ter jest co prawda zie­lony, ale to on wszystko roz­ja­śnia. Długi płaszcz rów­nież ide­al­nie tutaj pasuje. Tego typu zimowe buty zawsze ład­nie wyglą­dają na nodze. Kasia zre­zy­gno­wała z maki­jażu. Natu­ral­ność jest w dzi­siej­szych cza­sach na wagę złota. Jed­nak nie zapo­mniała o poma­lo­wa­niu paznokci. Kolor jest naprawdę piękny.
Do dzi­siej­szego two­rze­nia sty­li­za­cji autorka kupiła rze­czy w nastę­pu­ją­cych skle­pach
• A2 płaszcz
• ALDO buty
• COS swe­ter
• Craie torba
• Mushi weł­niana czapka

Zimowe sty­li­za­cje nie muszą być nudne. Wystar­czy przy­naj­mniej jeden ele­ment żeby wszystko wyglą­dało zde­cy­do­wa­nie lepiej.

 

12

Długi szary jesienny płaszcz – Jestem Kasia

W jesiennych stylizacjach królują ciemniejsze kolory, w szczególności czerń i szarość. Jednak to wcale nie oznacza że mamy wyglądać przygnębiająco. Kasia radzi aby przełamać ponure kolory różnymi jaśniejszymi odcieniami, dzięki czemu cały look staje się weselszy i przyjemniejszy dla oka.

W dzisiejszej stylizacji Kasia zaprezentowała się w bardzo długim szarym jesiennym płaszczu Mark&Spencer i długim szarym szalu. Dużo jaśniejszy szary golf ożywia cały strój. Kontrastu nadaje ciemniejsza szara zimowa czapka oraz czarne spodnie, buty i czarna torebka. Świetnym dodatkiem są ciemne okulary MiuMiu.

0

Coutry style, czyli biała sukienka i czarny kapelusz – Jestem Kasia

Obecnie wakacyjnym trendem są wyjazdy do ciepłych krajów, w mniej lub bardziej egzotyczne miejsca. Jednak nie zawsze tak było. Kiedyś wyczekiwało się wakacji na wsi. Nasi rodzice z pewnością bardzo dobrze wspominają tego typu wakacje, ich klimat i atrakcje z nimi związane.

Do tych czasów przenosi się dziś Kasia – ubrana w bardzo delikatną biała sukieneczkę, czarny kapelusz, oraz buty a’la kowbojki. Prawda że na wsi jest pięknie?! <3

0

Prosta zwiewna sukienka – Jestem Kasia

Zwiewne sukienki są idealne na letnie upały. Można je nosić na plaży, na spacerach. Są idealne na leniwe dni spędzone w domu. Często łączone są z koszulkami lub nawet bluzą. W takich sukienkach każda kobieta wygląda zmysłowo, pomimo swojej lekkości i zwiewności. A czy Ty już masz swoją zwiewną letnią sukienkę? 🙂

Dzisiejszą stylizację przygotowała Kasia z blogu Jestem Kasia <3

0

Czarny długi płaszcz w wielkim mieście – Jestem Kasia

Macie już dość zwykłego sztampowego stroju? Kasia ma dla Was idealne rozwiązanie. Połączenie eleganckiej koszuli z, jak to określa, „lumpowym swetrem„. Dzięki temu koszula nie wydaje się tak formalna, a sweter nabiera szlachetności. Z czarnymi spodniami kompozycja staje się bardzo ciekawa. Dodatkowo Kasia w tej stylizacji dodała jeszcze czarny długi płaszcz, ciemne okulary i niebanalne buty w panterkę. No i oczywiście zegarek Casio 🙂

0