10 pastelowych sukienek na każdą okazję

19 kwietnia 2017 | Zakupy
10 sukienek na wiosne

Aloha!
Kalendarzowa wiosna króluje już od prawie miesiąca i chociaż pogoda nas nie rozpieszcza domy mody starają się wręcz na siłę ugościć wiosnę w swoich skromnych progach. Na sklepowych wystawach goszczą żywe kolory, motywy kwiatowe oraz wiecznie żywe pastele i właśnie tym ostatnim poświęcę dzisiejszy wpis.
Maj wiązany przez wszystkich z pięknym słońcem, błękitnym niebem i wakacyjną wręcz aurą kojarzony jest również z rozpoczęciem sezonu imprez czyli komunii i wesel. Miesiąc ten to również matury, podczas których niejedna dziewczyna chce zabłysnąć nie tylko wiedzą naukową 🙂
Jaką ofertę w kwestii sukienek mają zatem dla nas sklepy? Zapraszam na przegląd pastelowych sukienek na każdą okazję, które znaleźć można zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych.

W zestawieniu znalazło się pięć najmodniejszych pastelowych kolorów: róż, błękit, pomarańcz, żółć oraz turkus. Prócz kolorów warto w tym sezonie zwrócić również uwagę na materiały. Nadal modne są bowiem zarówno koronki, materiały ażurowe jak i zwykłe gładkie tkaniny. Wiele kobiet z radością przyjmie również fakt – że tej wiosny stawiamy na sukienki, o różnych krojach i długościach. W ofertach sklepów znajdziemy zatem zarówno te dla zwolenniczek mini jak i eleganckich maxi. Poniżej przedstawione zostały najciekawsze moim zdaniem fasony z aż 6 sklepów. Kryterium wyboru były nie tylko kolory ale również zróżnicowane ceny – najmodniejsze w tym sezonie sukienki możemy bowiem kupić już poniżej 100zł! Mam nadzieję, że moje wybory przypadną Wam do gustu i nawet najbardziej wymagające kobiety ulegną moim propozycjom!

Pisała dla Was Anita z bloga
melodylaniella.blogspot.com

AŻUROWA SUKIENKA WE WZORY 69,99 TOP SECRETAżurowa sukienka we wzory (69,99 zł) – Top Secret

Długa sukienka koronkowa 279 H&MDługa koronkowa sukienka (279 zł) – H&M

Żakardowa sukienka w kolorze morskim 124,99 Bonprix

Żakardowa sukienka (124,99 zł) – Bonprix

Sukienka z wiskozy 79,99 House

Sukienka z wiskozy (79,99 zł) – House

Sukienka niebieska 149,9 KISS MY DRESS ANSWEAR

Sukienka Kiss My Dress (149,90 zł) – Answear

Sukienka niebieska Falcofabio 229,9 SILVIAN HEACH ANSWEAR

Sukienka Falcofabio Silvian Heack (229,90 zł) – Answear

Sukienka z falbanami 149,99 MOHITO

Sukienka z falbanami (149,99 zł) – Mohito

Sukienka żółta 129,99 TOP SECRET

Sukienka (129,99 zł) – Top Secret

Sukienka Koronkowa 119,99 MOHITO

Koronkowa sukienka (119,99 zł) – Mohito

SUKIENKA 69,99 TOP SECRET

Sukienka (69,99 zł) – Top Secret