Fotoobrazy na płótnie w świetnej jakości w Saal-Digital

5 września 2017 |

Dotarł do nas obraz zamówiony w Saal-Digital, czyli w firmie która specjalizuje się w druku zdjęć w formie fotoksiążek, fotoobrazów czy fotozeszytów.  Skorzystaliśmy z możliwości przetestowania ich produktów i chcielibyśmy podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat tej usługi.

Wybraliśmy fotoobraz na płótnie o wymiarach 50x50cm. Jak sami widzicie rozmiary są dosyć spore. Zamówienia dokonuje się poprzez konfigurator online bądź specjalny program który można pobrać na swój komputer. Reszty opisywać nie będziemy ponieważ program jest tak intuicyjny w obsłudze, że poradzi sobie z nim nawet dziecko.

Oczekiwanie na gotową przesyłkę było krótsze niż krótkie 🙂 Gotowy produkt przyszedł doskonale zapakowany, dzięki czemu nie było mowy o jakimkolwiek uszkodzeniu.

Sama jakość wydruku jest naprawdę baaardzo dobra. Szczerze mówiąc to nigdy nie robiliśmy takich wydruków, ale wszystko jest oddane w najmniejszych szczegółach.  Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda już gotowy obraz który dotarł do naszej redakcji. Jedyny minus jaki lekko przyćmił naszą radość to brak w paczce elementów do zamontowania obrazu na ścianę 🙁 ale bardzo możliwe że po prostu zapomnieliśmy ich dodać do zamówienia 😉